Представник "Опозиційної платформи – За життя" здобув перемогу на виборах до Великоберезнянської ОТГ

Вибори в ОТГ З відкритих джерел

Це вже другий депутат від партії у складі цієї ОТГ

12 січня у новоствореній Великоберезнянській ОТГ (Закарпатська область) відбулись повторні вибори у 4-му окрузі (дільниця № 210048), с. Руський Мочар, на яких переконливу перемогу здобув представник партії "Опозиційної платформи – За життя" Іван Качмар. 

Про це повідомляє пресслужба опозиційної сили. 

Зазначається, що під час попереднього голосування, 22 грудня 2019 року, обоє кандидатів ‒ Іван Качмар ("Опозиційна платформа – За життя") та Ігор Розлуцький ("Слуга народу") ‒ отримали однакову кількість голосів.

Електоральна явка на повторних виборах склала 90% – проголосували 92 виборці зі 109. З них 59 віддали свій голос за висуванця від політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", а 32 (майже вдвічі менше) ‒ за кандидата від "Слуги народу".

Представник "Опозиційної платформи – За життя" Іван Качмар здобув переконливу перемогу з результатом 52% голосів.

Це вже другий депутат від партії "Опозиційної платформи – За життя" у складі депутатського корпусу Великоберезнянської ОТГ.

"З цієї нагоди голова Закарпатської регіональної організації "Опозиційної платформи – За життя" Іван Чубирко привітав як переможця, так і голову районного осередку партії Владислава Пильника з переконливою перемогою та побажав успіхів у роботі на благо громади", - повідомляє пресслужба партії. 

Раніше народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ренат Кузьмін заявив, що прем'єра Гончарука судитимуть за ігнорування його депутатського звернення.

Loading...