Оголошено конкурс на посаду голови "Укренерго"

Лінії електроперпедач

Фото з відкритих джерел

Прийом документів проводиться до 27 січня

13 січня оголошено проведення конкурсу з відбору кандидатів на посаду голови правління держпідприємства НЕК "Укренерго".

Про це повідомляє пресслужба "Укренерго".

Зазначається, що претендентам необхідно надати базовий пакет документів до 18:00 27 січня 2020 року. Зокрема, необхідно надати заяву на участь у відборі на ім’я голови Комітету з питань призначень і винагород наглядової ради "Укренерго" Олів’є Апперт.

"Заява повинна містити ПІБ претендента – повністю, адреса реєстрації, контактний номер телефону, адресу електронної пошти (шаблон додається) та наступні документи: біографічну довідку або резюме (українською та/або англійською мовами); декларацію про відсутність конфлікту інтересів з НЕК "Укренерго" (українською та англійською мовами); згоду на обробку персональних даних (українською та англійською мовами)", – йдеться в повідомленні

Другий етап відбору буде проходити у вигляді співбесіди. У разі проходження, претенденту необхідно надати перелік необхідних документів до 14 лютого.

Нагадаємо, Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) погодила підвищення тарифів НЕК "Укренерго" з 1 січня 2020 року на передачу електроенергії на 33,3%, а на диспетчеризацію – на 27%.

Loading...