В Україні завтра стартують нові акції протесту проти продажу землі

Об'єднаний штаб захисту української землі

Вони будуть тривати, поки вимоги фермерів не будуть почуті

Сьогодні відбулася пресконференція "Ні – розпродажу землі" за підтримки Нацкорпусу. На ній анонсували проведення завтра, 14 січня, акцій протесту проти продажу землі біля Верховної Ради.

Про це повідомила журналістка Алла Жизневська в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK.

Зокрема, вона розповіла, що сьогодні відбулася пресконференція Штабу захисту української землі, на якій було анонсовано формат та порядок проведення нових рішучих акцій протесту проти прийняття закону про так званий ринок землі. Розпочнуться вони вже завтра о 7:45 в урядовому кварталі, під стінами Верховної Ради.

Голова київського міського осередку Нацкорпусу Сергій Тамарін наголосив, що поки влада не почує вимоги фермерів, аграріїв та представників малого та середнього бізнесу ці акції будуть тривати безстроково.

"Тому особисто я, від імені усіх, хто вирішив підтримати долю української землі, захистити її, я прошу вибачення заздалегідь перед киянами, перед тими, хто користується автошляхами центральної частини міст, через тимчасові незручності. Але, на жаль, влада не залишила нам вибору, іншого шляху, тому що навіть все, що не змогла вкрасти попередня влада, нова влада намагається просто розпродати. Тому це бути тривати, поки вимоги фермерів не будуть почуті", – прокоментував він.

Нагадаємо, 17 грудня 2019 року  під Верховною Радою між силовиками та учасниками акції протесту проти запровадження ринку землі сталися сутички. Протестували проти продажу землі і в інших областях України.

У понеділок, 13 січня 2020 року, відбудеться публічне обговорення фінальної версії законопроєкту про запровадження ринку сільськогосподарських земель за участю представників уряду та народних депутатів України.Loading...