Новини » Світ Читать эту новость на русском

На відомій статуї "Русалоньки" в Данії з'явився напис Free Hong Kong

thelocal.dk

Правоохоронці з собаками шукають вандалів

Невідомі залишили напис Free Hong Kong ("Вільний Гонконг") на найвідомішій пам'ятці Данії – бронзовій статуї "Русалонька".

Про це повідомляє "Thelocal.dk".

Зазначається, що на основу знаменитої пам’ятки нанесли цей напис червоним спреєм, що символізує продемократичні протести в Гонконзі. Сталося це в неділю ввечері або в понеділок вранці.

За даними ЗМІ, поліція очепила територію одного з найжвавіших туристичних місць Копенгагена, поки шукали "авторів" напису.

"Ми робимо все можливе, щоб знайти докази. Ми використовуємо собак, щоб побачити, чи зможемо ми знайти будь-які предмети, які використовувалися для здійснення цього акту вандалізму", - сказав черговий співробітник поліції Копенгагена Єспер Франдсен.

"Русалонька" розташована на набережній Ланжеліні на північній стороні Копенгагенської гавані. Статуя, виготовлена ​​скульптором Едвардом Еріксеном у 1913 році, зображує персонажа з казки данського автора Ганса Крістіана Андерсена  і є надзвичайно популярною серед туристів.

У виданні додали, що протягом багатьох років "Русалонька" неодноразово ставала об'єктом вандалізму.

Нагадаємо, протести у Гонконгу посилилися в червні через відкладений в даний час законопроєкт про екстрадицію, який дозволив би відправляти людей в материковий Китай для судових процесів, але тепер вони перетворився на більш широкі заклики до відновлення демократії.

 

 

Loading...