live

На Донбас передали понад 20 тонн гуманітарної допомоги

Гуманітарний вантаж містив будівельні матеріали загальною вартістю майже 800 тис. гривень

У межах стратегічного проєкту "Допомога Схід" у місті Мар'їнка Донецької області відбулася передача понад 20 тонн гуманітарного вантажу. Про це повідомляє штаб ООС

Згідно з повідомленням, понад 20 тонн будівельних матеріалів передано до військово-цивільних адміністрацій м. Красногорівка та м. Мар'їнка, комунальних лікувально-профілактичних установ "Мар'їнська центральна районна лікарня" та "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Мар'їнської районної ради.

За словами заступника начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенанта Сергія Наєва, зазначені будматеріали, а це практично 5000 кв. м бельгійського покрівельного руберойду, підуть на перекриття та ремонт дахів лікарень, а також приватних осель, що були пошкоджені внаслідок обстрілів НЗФ.

Окрім цього, Наєв анонсував, що найближчим часом відбудеться передача чергової гуманітарної допомоги медичного призначення до територіального медичного об’єднання Станиці Луганської, Світлодарської міської лікарні та обласного центру травматології у м. Лиман.

Окрім необхідного обладнання та устаткування, планується, що медичні заклади отримають одноразові захисні покриття для операційних, набори для проведення медичних втручань, набори для передопераційної підготовки та промивання ран, одноразовий одяг для медперсоналу, одноразові медичні інструменти, засоби гігієни для важкохворих та набори для лікування опіків.

Нагадаємо, у грудні Латвія направила на Донбас понад 320 тонн гуманітарного вантажу медичного призначення. Центральна районна лікарня у місті Слов'янськ отримала два операційних столи, холодильник, електричну пічку для кухні, медичне устаткування та інші, необхідні для пацієнтів, речі.

Loading...