live
Новини » Львів 242 Читать эту новость на русском

"Львівводоканал" планує підвищити ціни на холодну воду для населення

Вода. Фото УНІАН
загрузка...
загрузка...

Зміну тарифів уже обговорили на засіданні Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 10 січня

У Львові планують підвищити ціну на холодну воду - як водопостачання, так і водовідведення, по ідеї, коштуватимуть не 16,03 грн, а 20,3 грн за куб, тобто зросте на 26,7%.

10 січня зміну тарифів розглянули на перших відкритих обговореннях разом із представниками Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, – повідомляє Галінфо.

Також, у ЛКП запрошують на друге обговорення, яке відбудеться 24 січня.

"Львівводоканал" планує підвищити ціни на холодну воду для населення. Зміну тарифів уже обговорили на засіданні Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 10 січня. Друге обговорення планують провести із львів’янами 24 січня. А востаннє ціни в цій галузі підіймали ще у вересні - на 2 гривні.

Цього разу ціна має збільшитися з 16,03 грн до 20,3 грн за куб - тобто на 26,7%: водопостачання має зрости з 10,48 грн до 13,87 грн (32,4%), а водовідведення – з 5,56 грн до 6,43 грн (15,7%).

Нагадаємо, в кінці листопада 2019 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила нові тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення для КП "Київводоканал".

Loading...
Loading...
Loading...