"Крейда" замість ліків: Радуцький попередив, де найчастіше трапляється фальсифікат

Михайло Радуцький Скріншот ZIK

Продати фальсифікат в аптеках дуже важко, каже нардеп

В офіційних аптеках дуже важко продати фальсифікат ліків, найчастіше підроблені ліки продаються за оголошеннями в Інтернеті або безпосередньо в лікарнях.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу"), голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я Михайло Радуцький.

Ведуча Наташа Влащенко адресувала гостю програми запитання щодо якості ліків в Україні, адже є чимало фальсифікату, а відповідні служби контролю не працюють.

"Держава дуже добре контролює і українське, й іноземне. Але що відбулося останнім часом: по-перше, дуже велика контрабанда і дуже велике нелегальне виробництво", – зазначив Михайло Радуцький.

З його слів, для того, щоб протидіяти фальсифікату, держава, зокрема, запровадила 2D-кодування.

Михайло Радуцький продовжив: "Хочу заспокоїти громадян: в аптеках, державних аптеках це (фасильсифіковані ліки. – Ред.) дуже важко продати. Це продається десь за оголошеннями в Інтернеті, частіше за все, або в лікарнях безпосередньо, бо в офіційних аптеках дуже важко продати фальсифікат".

Як повідомляли, програмою реімбурсації (відшкодування) вартості лікарських засобів станом на 16 грудня 2019 року скористались 1,71 млн пацієнтів.

Нагадаємо, в Україні програма "Доступні ліки" вже діє у понад 7,7 тис. аптек та аптечних пунктів.

Повне відео програми "HARD з Влащенко" із Михайлом Радуцьким можна переглянути просто тут.

Loading...