live
Новини » Політика 106 Читать эту новость на русском

Королевська про зарплати топ-посадовців: Має бути стандарт соціальної справедливості

Наталія Королевська
загрузка...
загрузка...

Чиновники не можуть отримувати сотні тисяч гривень зарплати, коли українці живуть на прожитковий мінімум, наголошує нардеп

Принцип отримання більших зарплат посадовцями, щоб вони не крали, не працює, оскільки в країні не стало менше корупції.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявила народна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Наталія Королевська.

Народна депутатка вважає, що з огляду на рівень тих заробітних плат, які виписують собі українські посадовці, має бути якийсь стандарт соціальної справедливості.

"Бо так не буває, коли у нас прожитковий мінімум у 2020 році становить 2027 гривень, 75 доларів; коли мінімальна пенсія сьогодні на рівні 55 доларів, і за цими стандартами живуть мільйони громадян у нашій країні. І водночас у нас Міністерство культури – ми не чули від цього міністерства ні одної культурної ідеї, скажемо так, – виписує собі сотні тисяч гривень заробітної плати", – наголосила Наталія Королевська.

Народна депутатка нагадала, що керівник "Укрпошти" Ігор Смілянський виписує собі 1,9 млн грн заробітної плати, аналогічна ситуація і в "Укрзалізниці".

Наталія Королевська зауважила, що принцип отримання більших зарплат посадовцями, щоб вони не крали, не працює, оскільки в країні корупції менше не стало, а доходи державного бюджету не зросли.

Як повідомляли, міністр культури України Володимир Бородянський та його заступники у грудні, загалом, задекларували заробітної плати на суму 2 мільйони 70 тисяч гривень.

Нагадаємо, 10 січня стало відомо, що глава "Укрпошти" Ігор Смілянський буде отримувати на місяць майже 2 мільйони.

Loading...
Loading...
Loading...