live

"Кличко зі мною місяць не говорив": Радуцький розповів, чому пішов з команди київського мера

Михайло Радуцький Скріншот ZIK

"Я сам пішов за власним бажанням"

Народний депутат України (фракція "Слуга народу"), голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я Михайло Радуцький пояснив, чому пішов із команди голови КМДА Віталія Кличка.

Про це він розповів в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK.

Нардеп зазначив, що пішов із команди Віталія Кличка (нагадаємо, Михайло Радуцький обіймав посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка) з огляду на неможливість запровадити страхову модель медицини.

"Я йшов до Віталія працювати з однією метою – я вірив після 2014 року, після Майдану, що країна зацікавлена ввести страхову модель системи охорони здоров’я. Коли я в кінці 2015 року зрозумів, що мер цього хоче, а на рівні країни… це нікому не потрібно, я встав і пішов. Місяць зі мною не розмовляв Кличко, він на мене був ображений. Мене ніхто не виганяв із КМДА, я сам пішов за власним бажанням. До речі, прем’єр-міністр не хотів підписувати мені заяву на звільнення", – зазначив Михайло Радуцький.

Нардеп додав, що залишився радником Віталія Кличка і допомагав у питаннях, які стосуються медицини.

"Але працювати заради посади мені нецікаво, 4600 грн зарплати – вибачте, тим більше, мені нецікаво", – сказав Михайло Радуцький.

Як повідомляли, Михайло Радуцький пояснив, якими безоплатними медпослугами можуть скористатись українці у 2020-му році.

Раніше міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька назвала терміни запуску медичної реформи вторинної ланки.

Loading...