Руслан Маліновський допоміг "Аталанті" уникнути поразки в грі з лідером чемпіонату Італії

Українець Руслан Маліновський допоміг "Аталанті" зіграти внічию з лідером Серії А "Інтером" Укрінформ

Український півзахисник допоміг команді з Бергамо вибороти нічию та мало не долучився до перемоги у матчі Серії А

У матчі 19-го туру чемпіонату Італії з футболу серед клубів Серії А сезону-2019/2020 один із лідерів першості, міланський "Інтер", на власному полі приймав "Аталанту" з Бергамо півзахисника збірної України Руслана Маліновського. Наш футболіст розпочав поєдинок на лаві для запасних і з'явився на полі на 53-й хвилині, коли рахунок був 1:0 на користь господарів. На 75-й хвилині м'яч після верхової боротьби між Русланом і захисником суперника відлетів до Госенса, який зрівняв рахунок у зустрічі. А на 88-й хвилині Маліновський заробив пенальті, але Муріель його не реалізував. У підсумку – 1:1, повідомляє офіційний сайт Української асоціації футболу.

Зустріч двох "нерадзуррі" з Ломбардії просто зобов'язана була стати феєричною. "Аталанта" виграла два останні матчі з рахунком 5:0, забила 48 м'ячів в перших 18-ти турах – рекорд всієї ліги останніх 60-ти років. Тандем "Інтера" Лаутаро Мартінес-Ромелу Лукаку вже забив 30 м'ячів у всіх турнірах, бельгієць побив 25-річний клубний рекорд. Та й команда "просто" поділяє перше місце з "Ювентусом". Зіткнення цих надінтенсивних команд обіцяло багато. Однак після раннього голу господарі вирішили зіграти суто від оборони. Проти настільки яскравого суперника. І в підсумку навіть ледь не втратили нічию.

Джан П'єро Гасперіні ризикнув залишити працьовитого жорсткого опорника Фройлера в запасі і випустити форварда Сапату, що не грав майже три місяці через травму. Як результат – команда Антоніо Конте була сильнішою в центрі поля, успішно пресингувала, коли бажала. А тандем ЛуЛа взагалі лютував. Вже на першій хвилині Лукаку влучив у стійку, незабаром віддав Мартінесу, і той вискочив на воротаря. В середині тайму знову віддав, і Паломіно довелося тягнути з лінії воріт. А загалом "Інтер" залишив супернику 62 відсотки володіння м'ячем, глибоко та спокійно захищався.

"Аталанта" виглядала розгубленою, видала лише два слабких удари Сапати головою і погані постріли здалеку. Все ж наприкінці тайму гості отримали шанс зрівняти рахунок зі штрафного. А повинні були отримати два – ще й з пенальті. Після удару головою Толоя і відмінного сейву Хандановіча Мартінес схопив Рафаеля ззаду за ногу і завадив добити. Однак ані Джанлука Роккі, ані VAR нічого не помітили. І цей момент так і залишився єдиним справді небезпечним прямо біля воріт словенця до 75-ої хвилини. Хоча і в другому таймі "Аталанта" тримала м'яч і намагалася створювати. Автобус "Інтера" стояв спокійно.

Втім, тиск зростав. Гасперіні виправив помилку, випустивши Руслана Маліновського замість Сапати. Українець відразу ж відмінно пробив здалеку (стійка), двічі небезпечно закинув в штрафний. Пробив ще одного разу здалеку, не влучивши. А на 75-ій хвилині Ілічіч навісив з правого флангу, рикошет запалив "свічку", Руслан виграв важку повітряну дуель, м'яч відскочив до Гозенса, а Робін в падінні примудрився випередити захисника. І надалі атакували бергамці. І отримали шанс перемогти, коли на 87-ій хвилині Маліновський вбіг до штрафного, збирався прийняти м'яч і був збитий Бастоні. Однак Муріель не переграв Хандановіча.

Якщо судити з результату, "Інтер" втратив два очки. А з гри – він майже напевно придбав одне. Обидві команди видали далеко не найкращу свою гру. І нічия загалом – справедливий результат. Але і поразка міланців могла б стати справедливим покаранням для них. А Маліновський міг би стати героєм матчу, якби пенальті було реалізовано.

Додамо, що в цьому сезоні Руслан Маліновський відіграв за "Аталанту" в 22-х матчах, в його активі три голи і дві результативні передачі.

Після 19-ти турів "Аталанта" набрала 35 очок і посідає п'яте місце в Серії А. Лідирує в чемпіонаті "Інтер", який набрав 46 очок.