live

Капітан "Шахтаря" Тайсон: Мій контракт з "Шахтарем" закінчиться і я повернуся в Бразилію

Капітан "Шахтаря" бразилець Тайсон заявив, що не збирається продовжити контракт з "гірниками" ua-football.com

Бразильський легіонер "помаранчево-чорних" розповів про пропозиції від інших клубів і поділився планами на майбутнє

Атакувальний півзахисник і капітан донецького "Шахтаря", гравець національної збірної Бразилії Тайсон заявив про намір по завершенні чинного контракту з клубом зі столиці Донбасу продовжити кар'єру в чемпіонаті своєї рідної країни, повідомляє globoesporte.globo.com.

"Я думаю, що зараз саме час повернутися до Бразилії. Я виконаю свій контракт в наступному році (контракт Тайсона з донецьким "Шахтарем" розрахований до 30 червня 2021 року). У мене були пропозиції в минулому році. "Мілан" запропонував 30 мільйонів євро, але "Шахтар" не відпустив мене. У мене були пропозиції і від інших команд, але клуб мене не відпускав.

Але я не можу скаржитися, тому що це клуб, який завжди ставився до мене добре. Мені нема чого поганого сказати про президента, тому що це людина, яка завжди мені допомагала, як і про одноклубників і тренера. Але я вже повідомив їм, що в цьому році я не буду продовжувати контракт. Цей рік закінчиться і я повертаюся додому до своєї 12-річної дочки, яку я не бачу. Мене не було на її дні народження, тому мені пора більше зосередитися на своїй сім'ї.

"Інтернасьонал" – клуб, який дав мені все: вивів мене на професійний рівень і в Європу. Я повинен бути вдячний клубу. Але мій можливий перехід в цю команду буде залежати не тільки від мене.

Нещодавно у мене були пропозиції і від "Корінтіанса" та інших клубів. Я завжди був відкритий і сказав головному тренеру "Корінтіанса": "Спасибі, але моїм пріоритетом завжди буде" Інтернасьонал", – розповів Тайсон.

 

Loading...