live

Пів мільярда пасажирів та найбільш завантажена станція: Київський метрополітен підбив підсумки 2019 року

Найбільш навантаженою станцією столичної підземки стала станція "Академмістечко"

Київський метрополітен з відкритих джерел

У КП "Київський метрополітен" заявили, що протягом 2019 року послугами підземки скористалися 495 млн 300 тис. пасажирів, що на 700 тис. менше, ніж у попередній рік. Про це повідомляє пресслужба підземки.

Згідно з повідомленням, найбільш завантаженою стала станція "Академмістечко", якою за рік скористалося більше 21,3 млн киян та гостей столиці. У 2018 році лідером була "Лісова". Водночас найменше пасажирів побували на станції "Дніпро" (938,6 тис. осіб). Загалом червона лінія з 18 станцій перевезла 203 млн 176 тис. людей.

Як зазначається, другою за завантаженістю залишається синя лінія, минулого року нею скористалися 173,2 млн пасажирів. Максимальний пасажиропотік тут спостерігався на станції "Мінська" (понад 17 млн за рік), а мінімальний – "Поштова площа" (4,9 млн).

Щодо зеленої лінії, то за рік нею проїхалося майже 118,8 млн киян та гостей столиці. Найбільші пасажиропотоки на станціях "Лук'янівська" (14 млн) та "Позняки" (14,8 млн), найменше на цій лінії користуються "Червоним хутором" (1,8 млн пас.).

Нагадаємо, напередодні у Києві станцію метро "Хрещатик" і пересадку на "Майдан Незалежності" закрили на вхід та вихід через анонімний дзвінок про мінування.

Loading...