У Львові з 13 січня подорожчає проїзд у електротранспорті

фото з відкритих джерел

Квиток коштуватиме 6 або 7  гривень

Від 13 січня зросте вартість разового квитка на проїзд у трамваях і тролейбусах Львова – замість нинішніх п’яти доведеться платити шість або сім гривень.

Про це повідомили у Львівській міськраді.

Зазначається, що відповідно до рішення виконавчого комітету "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті", вартість разової поїздки в електротранспорті становитиме: якщо придбати квиток у кіоску чи через електронні додатки – 6 грн, якщо купити квиток у водія – 7 грн.

Вартість разового квитка на проїзд у міському електричному транспорті для студентів: у водія – 3,50 грн, у кіосках, в ЛКП "Львівелектротранс" або через електронні додатки – 3 грн.

"Вартість місячного проїзного квитка не змінюється і становитиме 160 грн. Відповідно, для тих, хто здійснює по дві поїздки в будень (44 поїздки на місяць), вартість разового проїзду становитиме 3 грн 60 коп. Якщо ж здійснювати 60 поїздок на місяць, маючи абонемент, вартість разового проїзду становитиме 2 грн 60 коп", - йдеться у повідомленні.

Також залишається незмінним право на безкоштовний проїзд для всіх пільгових категорій, відповідно до чинного законодавства України, а також пенсіонерів за віком, учнів шкіл та осіб з інвалідністю 3-ї групи.

Рішення виконавчого комітету набуде чинності з понеділка, 13 січня.

Нагадаємо, у серпні проїзд у громадському транспорті Ужгорода зріс до 7 гривень.

 

 

Loading...