live

У Болгарії затримали міністра навколишнього середовища через нестачу води в одному з міст

Міністр навколишнього середовища та водних ресурсів Болгарії Нено Димов Радіо Свобода (болгарське)

Люди отримували воду лише протягом семи годин на день

Влада Болгарії затримала на добу міністра навколишнього середовища та водних ресурсів Нено Димова через водну кризу, яка сталася в західному місті Перник.

Про це повідомляє болгарське Радіо Свобода.

Так, за час його перебування на посаді у водосховищах зафіксували недобор води, а комунальні мережі перебувають у незадовільному стані.

Прокурор, яка займається справою Димова, стверджує, що Димов "не подбав про управління майном, що призвело до негативного впливу на здоров'я людини".

Сам міністр сказав, що він буде співпрацювати зі слідством - його вже допитали в спецпрокуратурі і провели обшуки у будівлі міністерства, яке він очолює.

Водночас прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борисов вже заявив, що питання про можливу відставку Димова буде обговорено на коаліційній раді.

Зазначається, що подібні дії очільника міністерства призвели до протестів серед населення міста Перник, адже з 18 листопада муніципальна влада ввела обмеження на воду через відсутність водопостачання з греблі Студена - спочатку воду надавали протягом 10 годин, а потім скоротили час до 7 годин.

Враховуючи ситуацію у місті було прийнято рішення вперше з 1966 року скасувати популярний щорічний фольклорний фестиваль, запланований на кінець цього місяця.

Наразі опозиційна Болгарська соціалістична партія заявила, що 20 січня подасть недовіру уряду прем'єр-міністра у зв'язку з його політикою в галузі навколишнього середовища і водних ресурсів.

Нагадаємо, раніше в Італії міністр освіти подав у відставку через відсутність фінансування з боку уряду.Loading...
Loading...
Loading...