live

Слухання по суті справи проти Коломойського в Лондоні відбудеться не раніше 2021 року

Високий суд Лондона. Фото: EPA/WILL OLIVER

У наступні кілька місяців пройде тільки процесуальне слухання

Слухання по суті справи за позовом "ПриватБанку" проти колишніх власників, швидше за все, відбудеться у 2021 році.

Про це повідомила пресслужба банку, інформує "НВ Бізнес".

Зокрема, очікується, що в рамках підготовки до повноцінного розгляду справи проти ексвласників "ПриватБанку" Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова та шести компаній у Високому суді Лондона окремі відповідачі нададуть відгуки на позов в кінці наступного тижня.

"Інші дати щодо наступних етапів перебігу справи в Лондонському суді наразі не встановлені. У наступні кілька місяців відбудеться процесуальне слухання, під час якого суд дасть вказівки щодо подальшого судового розгляду, але конкретні дати для цього ще не встановлені", – зазначили в пресслужбі банку.

Як повідомлялося, Високий суд Лондона надав ексвласникам "ПриватБанку" додатковий час для підготовки до захисту до 10 січня 2020 року. У лондонській справі Коломойський і Боголюбов звинувачуються у виведенні майже $ 2 млрд. Зараз сума дорівнює $ 3 млрд із урахуванням відсотків. За даними агенції Kroll, всього колишні власники "Приватбанку" вивели з банку до його націоналізації $ 5,5 млрд.

Коломойський і Боголюбов намагаються розбити судові процеси в зарубіжних юрисдикціях, зокрема, шляхом визнання недійсною націоналізації "ПриватБанку". Розгляд справи по цьому питанню 19 грудня 2019 року був припинений.

Однак, нещодавно стало відомо, що колишні топ-менеджери "ПриватБанку", які були міноритарними акціонерами банку, зокрема Олександр Дубілет, Тимур Новіков, Олег Горохівський, Володимир Яценко та інші також вирішили оскаржити законність націоналізації банку.

Нагадаємо, "ПриватБанк" подав апеляційну скаргу на рішення Господарського суду Києва від 17 грудня 2019 року про часткове задоволення позову Нікопольського заводу феросплавів (НЗФ) до "ПриватБанку" і стягнення 21,847 млн грн боргу за кредитом рефінансування.

Співвласниками НЗФ є ексакціонери "ПриватБанку" Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов.Loading...
Loading...
Loading...