Прем’єр Австралії заявив, що Іран збив український літак не навмисно

Прем'єр-міністр Австралії Скотт Моррісон. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Австралія отримала аналогічну інформацію, про яку говорили і в Канаді, і в США

Прем’єр-міністр Австралії Скотт Моррісон заявив, що катастрофа українського літака в Тегерані "не передбачає зумисних дій" Ірану.

Як повідомляє CNN, його коментар з’явився після того, як численні посадовці США заявили, що за їх даними, Іран міг помилково збити український літак.

"Австралія отримала аналогічну інформацію, про яку говорили і прем’єр-міністр Канади, і США", – заявив Моррісон журналістам.

"Це просто жахлива подія, і ми надамо будь-яку підтримку", - додав він.

Прем’єр-міністр Австралії також закликав розібратись у катастрофі, сказавши, що абсолютно важливо, щоб було проведено повне та прозоре розслідування цієї жахливої ​​події. А це передбачає вжиття всіх зусиль для того, щоб було отримано повний запис з "чорних скринь" літака МАУ.

Нагадаємо, вранці 8 січня український літак розбився в Ірані. Усі пасажири та екіпаж загинули.

Президент України Володимир Зеленський висловив співчуття рідним і близьким пасажирів і членів екіпажу українського літака, який розбився вранці 8 січня в Ірані.

Пізніше стало відомо, що на борту літака перебувало двоє громадян України і 9 членів екіпажу – також громадяни України. У "МАУ" оприлюднили їхні імена.

Згодом українська компанія "МАУ" оприлюднила імена всіх пасажирів українського літака Boeing 737-800.

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що дані канадської розвідки говорять про те, що український літак, який зазнав аварії вранці, 8 січня, був збитий ракетою з боку Ірану. Про це він сказав під час пресконференції.

Нагадаємо, у мережі з’явилося можливе відео зіткнення ракети з українським Boeing в Ірані. Його опублікував іранський активіст Нариман Гаріб і відразу підхопили західні ЗМІ.

 

Loading...