live

Мінсоцполітики змінило механізм фінансування соціальних виплат

Фото з відкритих джерел

Це має допомогти вчасно реагувати на потреби населення

У Міністерстві соціальної політики заявили, що з 1 січня 2020 року процес фінансування соціальних виплат зміниться - субвенції стануть бюджетними програмами.

Про це повідомляє пресслужба міністерства.

Зазначається, що Мінфінансів надало контроль за частиною виплат населенню безпосередньо Мінсоцполітики.

Як стверджує Віталій Музиченко, заступник міністра, відповідні зміни дозволять скоротити шлях проходження коштів з державного бюджету до одержувачів соціальних допомог, пільг та субсидій; вчасно реагувати на потреби населення та спростити процедури адміністрування цих видатків (наприклад, при перерозподілі видатків між регіонами у зв’язку з переміщенням сімей/осіб не потрібно буде приймати рішення Уряду щодо перерозподілу коштів між регіонами, що раніше могло займати декілька місяців).

Зокрема, ці зміни стосуватимуться допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, малозабезпеченим сім’ям, при народженні дитини та одиноким матерям.

Також це відноситься до виплати пільг і житлових субсидій на ЖКП та придбання твердого та рідкого палива і скрапленого газу у грошовій формі.

"Завдяки прийнятим рішенням, з 2020 року Мінсоцполітики зможе перерозподіляти відповідні видатки за 1-3 дні", – підкреслив Віталій Музиченко.

Нагадаємо, раніше у Мінсоцполітики пояснили, чи призначається субсидія за наявності боргів за комуналку.

Loading...