live

Відео дня: П'ять найбільших катастроф українських літаків

Ілюстроване фото -Авіакатастрофа з відкритих джерел

Всі авіакатастрофи сталися за кордоном

У зв'язку з катастрофою українського літака авіакомпанії "МАУ" в Тегерані (Іран), яка сталася напередодні, 8 січня, телеканал ZIK зібрав ТОП-5 наймасштабніших катастроф за участю вітчизняних повітряних суден.

Нагадаємо, пасажирський літак авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" Boeing 737-800 розбився в районі міжнародного аеропорту ім. Імама Хомейні в Тегерані вчора вранці.

За уточненими даними, на борту перебували 167 пасажирів - представників різних країн світу та дев'ятеро членів екіпажу. Всі вони загинули.

В Ірані заявляють, що причиною катастрофи літака "МАУ" стала пожежа в моторному відсіку. Проте, у "МАУ" заявили, що літак був справним.

Згодом авіакомпанія "МАУ" на своєму сайті оприлюднила імена та дати народження всіх пасажирів українського літака.

Україна та Іран вже домовилися координувати роботу слідчих груп у справі катастрофи літака "МАУ".

Також зазначається, що Іран не буде передавати чорні скриньки з українського літака Boeing 737. Додається, що обидві скриньки пошкоджені, але є надія, що дані з них все ще можна отримати.

Відомо, що ракетна атака Ірану на авіабазу США відбулася одночасно зі зльотом українського лайнера.

Як повідомляв президент України Володимир Зеленський, до Ірану вирушили українські фахівці експертної та пошуково-рятувальної груп для розслідування авіакатастрофи літака Boeing 737-800 авіакомпанії "МАУ", який прямував з Тегерану до Києва. Серед них – представники Державної служби з надзвичайних ситуацій, Міноборони, МЗС, МВС, СБУ, РНБО, Державної авіаційної служби, Нацбюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами та "Міжнародних авіаліній України".Loading...
Loading...
Loading...