Радник прем’єр-міністра Голик: Немає сенсу читати тільки те, що радить Білл Гейтс, просто читайте

Радник прем’єр-міністра Юрій Голик Фото з відкритих джерел

"Завдяки вихідним прочитав за п’ять днів сім книг"

"Завдяки вихідним прочитав за п’ять днів сім книг, сьогодні за шостий день прочитаю восьму, написав рецензії на кожну і отримав питання – як так швидко читаю, то як багато і що потрібно робити, щоб читати так само? Все, насправді, просто. Потрібно просто читати", – пише в своєму Facebook радник прем’єр-міністра Юрій Голик.

За його словами, "немає сенсу читати те, що не заходить, гвалтуючи себе".

"Не подобається книга – кидайте. Максимум прочитайте останні десять сторінок з чистої цікавості. Немає сенсу читати тільки те, що радить Білл Гейтс, а книг він радить багато, модні огляди, списки прочитаного літературними критиками та інші розкручені книги. Не страждайте хєрнею, роблячи селфі з книгами Лі Куан Ю або Харарі – читайте тільки те, що цікаво особисто вам і пофіг що це. Детективи, книги з продажу, про трейдинг, ванільний роман або фантастику. Просто читайте", – вважає радник прем’єра.

Як повідомлялося раніше, під час роботи радником голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Голик з колегами відкрив 70 бук-кросингів і подарував для них 30 000 книг.

На початку грудня 2019 року Голик презентував свою власну книгу "Нескінченність не для слабаків" про команду державних менеджерів Дніпропетровської ОДА.Loading...