live

Раді пропонують позбавити артистів пенсії за вислугою років: Така норма має перейти до іншого закону

Українська фолк-опера Counting Sheep про події Революції Гідності здобула головну премію театру Summerhall на фестивалі мистецтв Edinburgh Fringe Festival. Фото: cultprostir.ua

Відповідний законопроєкт зареєстрували народні депутати від фракції "Слуга народу"

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №2617-1 "Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення за вислугу років". Про це йдеться на сайті парламенту.

Документом передбачається:

  • виключити із Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" норми щодо пенсії за вислугу років артистів театрально-концертних та інших видовищних закладів, підприємств і колективів, оскільки такі норми будуть відновлені у Законі "Про пенсійне забезпечення".
  • відновити редакцію окремих положень Закону України "Про пенсійне забезпечення" щодо призначення пенсій за вислугу років, які діяли до моменту внесення змін на підставі Закону № 213-VIII.
  • визначити норми щодо подальшого застосування положень Закону України "Про пенсійне забезпечення" в частині визначення права на пенсію за вислугу років.
  • забезпечити право на призначення пенсії громадянам, які починаючи з 1 квітня 2015 року мали вислугу років та стаж, необхідний для призначення пенсії за вислугу років, на умовах, що були визначені Законом України "Про пенсійне забезпечення" станом на 31 березня 2015 року.

Раніше повідомлялося, що у Верховній Раді запропонували законопроєктом запровадити обов'язкові пенсійні накопичення.Loading...
Loading...
Loading...