live

"Неодноразово ґвалтували в 19 років", - Леді Гага назвала причину свого розладу

Американська співачка Леді Гага. Фото: Variety

Жінка страждає на ПТСР

Італо-американська співачка та акторка Леді Гага (Стефані Джоанн Анджеліна Джерманотта) розповіла про посттравматичний стресовий розлад, який отримала після багаторазових зґвалтувань у 19-річному віці. Про це вона повідомила в інтерв'ю для Опри Вінфрі, пише Independent.

"Мене неодноразово ґвалтували, коли мені було 19, (...) і я довго нічого не робила з цією травмою", - зізналась співачка.

Окрім цього, Леді Гага додала, що страждала від посттравматичного стресового розладу (ПТСР) під час концертних турів, коли вже стала відомою.

"Я раптово стала популярною та почала подорожувати світом. Ідучи від готельної кімнати до гаража, лімузина чи сцени... я в якийсь момент почала відчувати цей неймовірний інтенсивний біль у всьому своєму тілі, який нагадував ті відчуття, які я відчувала після зґвалтування", - розповіла жінка.

Попри це артистка не стала уточнила, хто саме знущався над нею, але зауважила, що ґвалтівником був знайомий для неї чоловік.

Нагадаємо, нещодавно Стокгольмський окружний суд засудив 40-річного чоловіка, який погрожував екоактивістці Ґреті Тунберґ зґвалтувванням та вбивством.Loading...
Loading...
Loading...