live

Ексзаступника міністра МНС запідозрили у багатомільйонній розтраті

ДБР повідомило ексзаступнику глави МНС про підозру у розтраті майна, Фото: пресслужба

ДБР

ДБР повідомило ексчиновнику про підозру

Слідчі Державного бюро розслідування повідомили колишньому заступнику глави Міністерства з питань надзвичайних ситуацій про підозру в розтраті майна в особливо великих розмірах. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Як зазначається, слідство встановило, що 2004 року Міністерство та компанія-забудовник заключили договір, згідно з яким передбачалося будівництво житлового будинку на земельній ділянці, що перебувала у власності МНС. А саме, за документами, 3420 квадратних метрів житлової площі цього будинку планувалося передати у власність Міністерству.

Проте згодом, у 2010 року, заступник глави МНС уклав ще одну, додаткову, угоду, згідно з якою Міністерство відмовилося від житлової площі у Києві. Зокрема, у договорі передбачалося надання МНС аналогічної житлової площі в Ірпені Київської області в обмін на ділянку в столиці.

"Згідно матеріалів експертизи, вартість квартир, які фактично отримало Міністерство у Київській області на 23,7 млн грн менше ніж вартість квартир, які Міністерство мало отримати у місті Києві", - додали у пресцентрі.

Наразі триває досудове розслідування у кримінальному провадженні та вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу. У разі доведення вини, чоловіку загрожує позбавлення волі строком від 7 до 12 років. Окрім цього, покарання передбачає позбавлення права займати певні посади чи вести певну діяльністю на строк до 3 років, а також конфіскацію майна.

Нагадаємо, нещодавно в Одесі Служба безпеки України викрила посадовців держпідприємства "Адміністрації морських портів", які розтратили 20 мільйонів доларів при закупівлі будівельних послуг для об'єктів морської інфраструктури.Loading...
Loading...
Loading...