Дані канадської розвідки свідчать, що літак "МАУ" був збитий іранською ракетою, - Трюдо

Джастін Трюдо

Можливо, це було зроблено не свідомо, сказав прем'єр Канади

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що дані канадської розвідки свідчать про те, що український літак, який зазнав аварії вчора вранці, 8 січня, був збитий ракетою з боку Ірану. Про це він сказав під час пресконференції, повідомляють західні ЗМІ.

"З моменту мого останнього звернення до громадян Канади відбувалися безперервні переговори з міністерствами закордонних країн, главами розвідслужб і військовими. Ми виявили нові важливі дані про можливі причини цієї страшної катастрофи. Ці новини безсумнівно стануть ще одним шоком для сімей, які і так страждають. Згідно з даними нашої розвідки та розвідувальних управлінь наших союзників, літак був збитий іранської ракетою типу "земля-повітря". Можливо, це було зроблено ненавмисно", - сказав канадський прем'єр.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо щодо авіакатастрофи українського літака в Ірані. Зеленський запевнив Трюдо, що Україна зацікавлена у прозорому та об'єктивному розслідуванні трагедії та встановлення істини. Глава уряду Канади зі свого боку підкреслив, що Україна може розраховувати на будь-яку допомогу Канади у проведенні розслідування. Loading...