live

Авіакатастрофа в Ірані: Екіпаж іншого лайнера бачив, як горів український літак

Twitter Крило лайнера, який впав в Ірані. Фото:
загрузка...
загрузка...

Очевидці зазначили, що масштаб пожежі різко збільшився після зіткнення судна з землею

Екіпаж іншого літака бачив, як горів український літак МАУ в міжнародному аеропорту Тегерана "Имама Хомейні". Про це йдеться в звіті Управління цивільної авіації Ірану щодо катастрофи. 

Зазначається, що очевидці на землі і екіпаж іншого лайнера бачили, як літак горів у повітрі. За їх словами, масштаб пожежі різко збільшився після зіткнення судна з землею, після чого стався вибух. 

"Напрямок зіткнення вказує, що літак, який прямував на захід, щоб покинути зону аеропорту, після проблеми повернув направо і попрямував у бік аеропорту в момент аварії", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, усі пасажири зазначеного рейсу та екіпаж загинули.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що на борту літака авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" перебувало 167 пасажирів та 9 членів екіпажу.

Президент України Володимир Зеленський висловив співчуття рідним і близьким пасажирів і членів екіпажу українського літака, який розбився вранці 8 січня в Ірані.

В Ірані заявляють, що причиною катастрофи літака "МАУ" стала пожежа в моторному відсіку.

ЗМІ також оприлюднили громадянство пасажирів українського літака, який розбився в Ірані.

Стало відомо, що на борту літака перебувало двоє громадян України і 9 членів екіпажу – також громадяни України. "МАУ" оприлюднила їхні імена.

Згодом стали відомі імена всіх пасажирів українського літака Boeing 737-800.

Loading...
Loading...
Loading...