У Києві знизять тарифи на опалення і гарячу воду

Комунальні платежі Фото з відкритих джерел

Нарахування за опалення та гарячу воду за грудень знизили на 22-23%

Жителі Києва в січні отримають рахунки за опалення і гарячу воду з перерахованими сумами. Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Згідно з повідомленням, комунальне підприємство "Київтеплоенерго" прийняло рішення знизити нарахування за опалення та гарячу воду за грудень на 22-23%. Зараз проводиться коригування вартості, згідно з яким кияни отримають знижені платіжки вже в січні 2020 року.

"Підставою для перерахунку є постанова Кабміну №1082, яке передбачає зміну розміру нарахувань за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання у зв'язку із зміною ціни природного газу", - зазначили в КМДА.

Перерахунок вартості цих послуг отримають всі категорії споживачів міста Київ.

"Перерахунок проведено за методикою, наданою вищевказаною урядовою постановою. Вона враховує вартість газу у відповідному місяці", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що в регіонах вже почали переглядати тарифи на теплопостачання та впроваджувати механізми для їхнього зниження. 

Крім того, Гончарук повідомляв, що Кабмін ухвалив постанову, яка дозволяє місцевій владі при розрахунку ціни за опалення врахувати ринкову ціну на газ. Це означає, що вже за грудень споживачі можуть отримати в своїх платіжках меншу цифру на 300-400 грн.

Loading...