Іран досі не увів заборони на використання свого повітряного простору

Фото: Украерорух/Facebook

Тільки після трагічних подій авіакомпанії інших країн скасовують польоти над Іраном та Іраком

На 15:00 за київським часом 8 січня заборони для міжнародної цивільної авіації на використання повітряного простору Ірану від компетентних органів цієї країни не введено. Це підтверджують офіційні публікації аеронавігаційної інформації Ірану.

Про це повідомляє пресслужба "Украероруху".

Зазначається, що Федеральна авіаційна адміністрація CША (FАА) сьогодні близько 00:00 за UTC видала повідомлення щодо заборони використання повітряного простору в зоні польотної інформації Багдада, Тегерана, Перської та Оманської затоки. Адміністрація заборонила цивільним повітряним суднам США виконувати польоти в цьому просторі. Ця заборона стосується всіх американських перевізників та експлуатантів повітряних суден, що мають реєстрацію США.

Разом з тим, як інформують в "Украерорусі", авіаційні влади інших країн до сьогодні не застерігали національних перевізників від польотів у цьому регіоні. Це підтверджує табло відправлення рейсів з аеропорту Тегеран до країн Європи, Близького Сходу, що свідчить про виконання рейсів у нічний час таких авіакомпаній, як Lufthansa, Turkish Airlines, Austrian Airlines, Qatar, AtlasGlobal.

І тільки після трагічних подій з падінням українського літака авіакомпанії багатьох країн світу скасовують польоти над Іраном та Іраком.

"Після катастрофи, яка відбулася сьогодні зранку з літаком української авіакомпанії поблизу аеропорту Тегеран, авіаційні влади країн світу вже переглядають рекомендації щодо польотів національних перевізників до Ірану, Іраку, країн Перської та Оманської затоки", – наголошують в "Украерорусі".

Нагадаємо, "МАУ" призупиняє виконання власних рейсів до Тегерана на невизначений термін.

 

 Loading...