У Польщі готують закон проти російської пропаганди

Парламент Польщі Фото з відкритих джерел

Законопроєкт заборонятиме Росії брехати на тему історії

У польському парламенті готують закон, який заборонить поширення російської пропаганди на тему історії Польщі. Про це написала віцеспікер польського Сейму Малґожата Кідава-Блонська у Twitter.
 
"Боротьба з брехнею про Польщу та історію має бути послідовною та сильною, щоб бути ефективною. На наступному засіданні Сейму я представлю проєкт резолюції про російський пропагандистський наклеп на Польщу. Ми повинні виробити єдину позицію у захисті доброго імені нашої країни!", - написала Кідава-Блонська.
 
Як повідомив глава фракції партії "Право і справедливість" Ришард Терлецький, зараз комітет Сейму з питань зовнішньої політики працює над відповідним документом. За його словами, планується, що роботу над ним завершать у середу, 8 січня.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що президент Росії Володимир  Путін неодноразово брехав про Польщу і завжди робив це свідомо. Таким чином, він прокоментував нещодавні висловлювання російського президента про витоки Другої світової війни. 

Скандал розгорівся після того, як Путін заявив, що СРСР не окуповував Польщу у вересні 1939 року, а просто ввів туди свої війська, оскільки влада вже не контролювала ситуацію. Окрім того, президент РФ назвав довоєнного посла Польщі в Німеччині Юзефа Ліпського "сволотою й антисемітською свинею".

Loading...