НЗФ не зможуть взяти участь у виборах на Донбасі, - Пристайко

Вадим Пристайко

Глава МЗС прокоментував ймовірність обрання на виборах представників ДНР/ЛНР

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що незаконні формування на Донбасі не зможуть взяти участь у місцевих виборах. Про це він повідомив в інтерв'ю газеті Bild, опублікованому на сайті МЗС.

Відповідаючи на питання, чи можуть бути проведені місцеві вибори на сході за участю так званих "народних республік", глава МЗС зазначив:

"В ідеалі ці вибори повинні бути проведені паралельно з місцевими виборами в Україні восени. Мені постійно доводиться нагадувати, що це будуть не загальнонаціональні вибори, а місцеві вибори. Тому ніякі незаконні формування на сході України не можуть прийняти в них участь. Тут мова йде про набагато менші адміністративні регіони по обидві сторони фронту і на всій території України".

Крім того, Пристайко прокоментував ймовірність того, що на цих маленьких територіях зможуть бути обраними представники так званих "народних республік".

"Ми - не наївні і дуже добре знаємо, хто по інший бік фронту буде висуватися на вибори. Але у людей було б щонайменше почуття демократичного процесу, який відбувається паралельно на окупованих територіях і на вільних територіях, і це було б ідеальною можливістю для Росії вивести війська з нашого сходу", - заявив він.

Нагадаємо, раніше Пристайко заявив, що для тимчасово переміщених осіб можливо застосувати електронне або дистанційне голосування на виборах на Донбасі.

Loading...