live

Новий уряд Австрії на чолі з Курцем склав присягу

Фото - flickr.com

Крім того, від обох партій в уряд призначено по одному державному секретарю

Президент Австрії Александер Ван дер Беллен 7 січня призначив та привів до присяги новий склад уряду на чолі з федеральним канцлером Себастіаном Курцем. Про це повідомляє "Укрінформ".

Перед цим федеральний президент відправив у відставку попередній перехідний уряд технократів на чолі з Брігітте Бірляйн.

"Австрійці зараз очікують, що новий федеральний уряд працюватиме в хорошому темпі, зважено та добросовісно в інтересах нашої країни. І я закликаю вас залишатися при цьому в діалозі – один з одним, але також і з парламентськими партіями, громадянським суспільством, з вашими противниками та друзями, а також перебувати в діалозі з Австрією", - заявив Ван дер Беллен у своїй промові перед призначенням нових міністрів.

Після цього федеральний президент Австрії підписав указ про призначення нового федерального канцлера - лідера ÖVP Курца. Потім Ван дер Беллен призначив поданих Курцем нових міністрів та привів їх до присяги.

Склад нового уряду був визначений під час тривалих коаліційних переговорів між "Австрійською народною партією" та "Зеленими". ÖVP представлена в коаліційному уряді 11 особами - федеральним канцлером та 10 міністрами. "Зелені" делегували в уряд 4 осіб (включаючи віцеканцлера). Крім того, від обох партій в уряд призначено по одному державному секретарю.

Loading...