live

Нормандська зустріч і обмін полоненими не відновили довіру до РФ, - Пристайко

Зеленський і Пристайко

Очільник відомства зазначив, що очікування України щодо припинення обстрілів до сих пір не виправдались

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що попри переговори у нормандському форматі та обмін полоненими, довіри до російської сторони немає. Про це він сказав в інтерв'ю газеті Bild, яке оприлюднене на сайті МЗС.

За його словами, РФ поки не виправдала довіри у процесі переговорів, навіть після нормандської зустрічі.

"Німеччина і Франція навіть говорять про "відновлення довіри між сторонами". Я б так далеко не заходив. Ми знаємо, хто на нас нападає щодня та вбиває і ранить наших солдатів. Ми знаємо, хто окупував Крим та Донбас. Про яку довіру можна говорити? Навіть після зустрічі у нормандському форматі в Парижі російські війська продовжують вбивати та ранити наших солдатів. На жаль, наші очікування щодо припинення обстрілів до сих пір не виправдались", - заявив Пристайко.

Він додав, що більшість українців надзвичайно щасливі з того, що у рамках цієї стратегії майже 100 заручників повернулись додому.

"Це було моральним зобов’язанням для уряду. Але якщо ми поглянемо на загальну ситуацію з окупацією, то не так багато успіхів", - підкреслив очільник МЗС.

Нагадаємо, 9 грудня у Парижі відбулася зустріч "нормандської четвірки". Сторони повинні були обговорити врегулювання ситуації на Донбасі. Loading...
Loading...
Loading...