Іран оголосив армію США і Пентагон "терористичними організаціями"

Парламент Ірану Фото з відкритих джерел

Відповідні дії пов'язані з вбивством генерала Касема Сулеймані

Парламент Ірану ухвалив закон, згідно з яким армію США і Пентагон визнано "терористичними організаціями". Про це повідомляє Fars.

Згідно з повідомленням, до списку "терористів" потрапили всі представники армії США, а також пов'язані з Пентагоном компанії та причетні до вбивства генерала Касема Сулеймані.

Зазначається, що до цього Тегеран визнавав "терористичною організацією" тільки Центральне командування Збройних сил США (CENTCOM).

За словами спікера Меджлісу Ірану Алі Ларіджані, в даний список зараховані всі члени Пентагону, командири, агенти та інші особи, відповідальні за загибель генерала Сулеймані.

Крім того, на підставі нещодавно схваленого законопроєкту Іран повинен надати 200 млн євро з Національного фонду розвитку для посилення своєї оборонної могутності для помсти за вбивство генерала Сулеймані.

Нагадаємо, у четвер вночі, 2 січня, в Багдаді голова елітних сил "Кудс" та іранський генерал Касем Сулеймані загинув під час ракетного обстрілу. Згодом американські чиновники підтвердили удари по двох пов'язаних з Іраном об'єктах.

Впливовий командир Революційного гвардійського корпусу Ірану, генерал-майор Касем Сулеймані загинув від безпілотного удару по міжнародному аеропорту Багдада за наказом президента США Дональда Трампа. У Пентагоні заявили, що Сулеймані планував напади на американських дипломатів та службовців в Іраку.

Дональд Трамп вважає, що Касем Сулеймані був відповідальний за вбивство мільйонів людей, включаючи протестувальників в Ірані.

Згодом стало відомо, що у Британії хочуть провести засідання Таємної ради через вбивство Сулеймані.

Тим часом Північноатлантичний Альянс і Швеція вирішили тимчасово зупинити навчальні місії в Іраку через напружену ситуацію після вбивства іранського генерала Сулеймані.

Loading...