Новини » Світ Читать эту новость на русском

Президент Філіппін оголосив про готовність евакуювати робітників в Іраку та Ірані

Президент Філіппін Родріго Датерт AP

Натомість Індія вирішила не готуватися до проведення евакуації

Президент Філіппін Родріго Датерт наказав військовим приготувати кораблі та літаки для можливої евакуації філіппінських робітників в Іраку та Ірані через напружену ситуацію на Близькому Сході після вбивства іранського генерала Сулеймані.

Про це повідомляє AP.

Філіппінський лідер припускає, що у вище згаданих країнах може зростати рівень насильства.

Як зазначається, інші країни Азії теж можуть пійти на подібний крок через збільшення напруженості між США та Іраном після авіаудару по Сулеймані.

Урядові міністерства Південної Кореї так само обговорили питання посилення захисту майже 2 тисяч корейців в Іраку та Ірані.

У той же час індійський представник міністерства закордонних справ Равіш Кумар заявив, що Індія не планує евакуювати своїх громадян з вибухонебезпечного регіону.

Нагадаємо, у четвер вночі, 2 січня, в Багдаді глава елітних сил "Кудс" та іранський генерал Касем Сулеймані загинув під час ракетного обстрілу. Згодом американські чиновники підтвердили удари по двох пов’язаних з Іраном об’єктах.

Трамп вважає, що Касем Сулеймані був відповідальний за вбивство мільйонів людей, включаючи протестувальників в Ірані.

У Багдаді тисячі жителів Іраку прийшли на церемонію прощання з загиблим Сулеймані. Також там підняли так званий "червоний прапор помсти" через вбивство генерала.

Loading...