live

Медики: Бажання зробити селфі може свідчити про розлади

Ілюстративне Фото з відкритих джерел

Найбільше у зоні ризику опинилося підлітків

Із настанням зимових свят соціальні мережі стали переповнені новорічними світлинами на фоні різноманітних декорацій. Проте психологи зазначають, що надмірне бажання зробити фото може сигналізувати про розвиток психологічних хвороб. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Як зазначається, за гарними фотографіями у соцмережах часто може приховуватися серйозна проблема, а процес фотографування перетворюється на залежність.

"Якщо ви живете тільки задля того, щоб мати певні фотографії, які ви зможете викласти і вас більше цікавить не наповнення, а результат, ця певна світлина, тоді ми можемо казати, що це вже патологізація процесу", - заявила психолог Юлія Ніколішена.

Окрім цього, медики зазначають, що найбільше в зоні ризику опинилося підлітків. Зокрема, менша кількість лайків, ніж очікувалося та боротьба з однолітками за популярність можуть спричинити серйозні психологічні проблеми.

Світ говорить про те, що мають назначати антидепресанти, тобто можна сказати, що селфі віднесли до проблеми, пов’язаної з депресією з відчуттям меншовартості", - додала пані Юлія.

Також онлайн-конкуренція часто наражає користувачів мережі на смертельну небезпеку. Адже задля світлини люди можуть залізти на високовольтні лінії, дахи поїздів, або ж на верхівки аварійних мостів.

"Фотографувати не для когось, а для себе. Не гнатись за кількістю вподобайок. Знімати лише тоді, коли хочеться. Такі поради від психологів для всіх, хто любить фотографуватись. А ще завжди пам’ятати, що найкращі знімки все ж – спільні", - йдеться у матеріалі.

Нагадаємо, нещодавно в Індії чотири члени однієї родини впали у воду та потонули під час спроби сфотографуватися на греблі.Loading...
Loading...
Loading...