live

"Снігова пастка" на Буковині: Водії потрапили у 6-годинний затор

Фото з місця події, БукІнфо

Понад 15 автомобілів зупинили рух через негоду

У неділю, 5 січня, поблизу села Чуньків на Заставнівщині Чернівецької області понад 15 автомобілів потрапили у затор через снігові замети. Про це повідомляє місцеве видання БукІнфо.

Як зазначається, рух транспорту на ділянці дороги поблизу населеного пункту був зупинений о 15:00. Станом на 21:00 автомобілі все ще перебували у заторі. За словами очевидців, висота замету становить щонайменше метр, попри це снігопад не вщухає.

Новини за темою: Перейми у заторах: Закарпатські патрульні супроводили авто з жінкою до пологового будинку

"Сиджу в заторі на трасі біля с. Чуньків з 15.00 години. За пів години приїхали з ДСНС. Тракторів, щоб визволити нас з затору, нема. О 18.20 приїхав трактор "Білорус", який так і прогорнув дороги, зламався. Рятувальники тут, але серйозної техніки, щоб прогорнула, у них немає. Все замітає снігом. Треба військові тягачі, ця проста техніка не справляється взагалі. Хто може якось нам допомогти – рятуйте", - зазначив водій, що опинився у заторі.

Нагадаємо, у четвер, 2 січня, в Україні оголосили відкритим сніголавинний сезон. Зокрема, висока ймовірність сходження лавин спостерігається в західних областях.

Loading...