ЗСУ провели випробування військового літака Іл-76МД у Карпатах

Фото: Армія Inform

Місцем для їхнього проведення стала гора Говерла

ЗСУ провели чергові випробування дообладнаного під вимоги ІСАО літака Іл-76МД у Карпатах, відпрацьовуючи систему попередження зіткнення літака із земною поверхнею.

Про це повідомляє Армія Inform.

Зазначається, що для здійснення перевірки літаків маневри треба було проводити за короткий проміжок часу, оскільки відставнь між горою і літаком дуже маленька.

"Відстань між горою і літаком - критично мала. Маневр треба здійснити за лічені секунди. Тому, крім електроніки, велику роль під час таких польотів грає і професіоналізм екіпажу. За результатами перевірки, всі системи літака працювали штатно без зауважень", - говориться у повідомленні.

При цьому район Говерли для випробування обрали вперше - до 2014-го року ці польоти відбувалися в Криму. Там умови ще складніші, адже є різкий перехід від рівня моря до гірської місцевості. Хоча, у відомстві додають, що метеоумови в Карпатах більш мінливі та нестабільні.

"Дообладнанням літака, новітніми системами займався Миколаївський авіаремонтний завод. Після успішно проведених випробувань літак отримав всі необхідні документи, що дозволяють виконувати польоти відповідно до вимог ІКАО. З огляду на потреби в літаках Іл-76МД, які виконують завдання в інтересах держави, Повітряних Сил та в подальшому планує їх удосконалювати новітніми системами", - стверджують у ЗСУ.

Нагадаємо, раніше ЗСУ отримали новий надзвуковий винищувач МіГ-29.

Loading...