Жіночий спорт опиниться під загрозою, якщо трансгендерів допустять до Олімпіад

American Thinker
American Thinker

Американське приватне щоденне консервативне інтернет-видання

Трансгендер на чемпіонаті світу з важкої атлетики 2018 року 

Фото з відкритих джерел

Самопроголошені жінки або трансгендери всерйоз мають намір брати участь у літній Олімпіаді. Оскільки їхня перевага обумовлена генетично, це згубно позначиться для жіночого спорту в цілому. Тим часом Міжнародний олімпійський комітет поки мовчить у пошуках правильного рішення, а обурення феміністок в ЗМІ вирішили особливо не афішувати.

Про це пише American Thinker.

Літня Олімпіада в Токіо обіцяє в майбутньому році швидку смерть трансгендерного руху, який став наріжним каменем політкоректності. Якщо біологічні чоловіки, що видають себе за жінок, зароблять купу медалей, - до чого йде, то ця дражлива тема спричинить палкі суперечки. Битва, в якій феміністки зійдуться з "прогресистами" і прихильниками трансгендерів, розпочнеться 24 липня, якраз коли в тоталізаторі президентських перегонів почнеться заключний етап.

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) нещодавно визнав, що запропонувати справедливих правил для суперництва трансгендерних жінок з жінками біологічними він не у змозі. Поки що МОК допускає їх до змагань, якщо у них рівень тестостерону не перевищує 10 наномоль на літр протягом року. Рівень тестостерону у чоловіків коливається від 7,7 до 29,4 нм/л проти 0,12 до 1,77 нм/л у жінок. За цими правилами навіть чоловіки з гормональними обмеженнями будуть мати над жінками п'ятикратну перевагу.

Однак головна перевага трансгендерних жінок, як видно з недавнього дослідження Каролінського інституту в Швеції, в скелеті чоловічого типу і м'язової маси верхньої частини тулуба. Ці особливості розвиваються протягом статевого дозрівання, зводячи відмінності в поточному рівні тестостерону практично до нуля. Перевага трансгендерів у жіночому спорті обумовлена генетично.

"Далеко не всі чоловічі переваги зникають зі зниженням рівня тестостерону", - пояснює Елісон Хетер (Alison Heather), фізіолог з Університету Отаго в Новій Зеландії. "Деякі зберігаються - наприклад, їхній скелет все одно більший, і ємність легенів і розмір серця більші. Крім того, тестостерон підсилює м'язову пам'ять. Трансгендерні жінки швидше нарощують силу навіть після зміни статі", - каже Хетер.

Золота медалістка олімпійських ігор Пола Редкліфф (Paula Radcliffe) бачить в жінках-трансгендерах загрозу жіночому спорту. "Наївно" вважати, що системою не будуть зловживати, вважає вона. "Якщо ви народилися і зросли чоловіком, не можна взяти і перейти в жіночі змагання просто тому, що ви почали вважати себе жінкою. Це знущання як із жіночого спорту, так і з чоловічого", - твітнула Редкліфф.

З нею згодна відома тенісистка і відкрита лесбіянка Мартіна Навратілова (Martina Navratilova). Вона вважає, що суперництво трансгендерів з біологічними жінками в принципі несправедливо: "Чоловік вирішив стати жінкою… виграв все на світі, заробив ціле багатство, а потім взяв і передумав. Дозволяти чоловікам змагатися з жінками тільки на тій підставі, що вони змінили ім'я і приймають гормони, нечесно".

Пловчиня і срібна олімпійська медалістка Шеррон Девіс (Sharron Davies) дотримується тієї ж думки. "Є величезна різниця між бінарною статтю, з якою ви народилися, і гендером, з яким ви себе співвідносите. Заради чистоти жіночого спорту не можна допускати до змагань тих, хто має перевагу чоловічої статі".

Ця згубна тенденція проявилася вповні на передолімпійських змаганнях, де перемоги дісталися чоловікам, які заявили себе жінками. Після розгромних перемог ображені феміністки підняли крик, однак традиційні ЗМІ, чиї симпатії нині цілком на стороні трансгендерів, вирішили не давати їм трибуну. Без участі ЗМІ ця суперечка вилилася в бурю у склянці води. Активістка Кара Данскі (Kara Dansky), член правління Фронту звільнення жінок, в інтерв'ю з Такером Карлсоном (Tucker Carlson) на "Фокс ньюс" (Fox News) заявила, що її групу проігнорували Сі-ен-ен (CNN), Ем-ес-ен-бі-сі (MSNBC), "Нью-Йорк таймс (New York Times) та "Вашингтон пост" (Washington Post). Дати можливість їм висловитися вистачило духу лише у "Фокса".

Однак вічно замовчувати не вийде. Ця смертоносна міжусобиця вийде з-під контролю вже в липні 2020 року, коли чоловіки здобуватимуть одне жіноче золото за іншим, випереджаючи біологічних жінок, - адже тим фізично не під силу змагатися з чоловіками, які вищі на зріст і сильніші. З початком олімпіади 2020 року замовчування феміністських скарг припиниться.

Але зміни вже намітилися.

Один такий спірний випадок стосується біологічного чоловіка, який зволить називати себе Лорел Хаббард (Laurel Hubbard). До тридцяти п'яти років він був важкоатлетом олімпійського калібру, але потім змінив стать. Нещодавно на Тихоокеанських іграх в Самоа вона взяла два золота і срібло відразу в трьох вагових категоріях. У відповідь новозеландська правозахисна організація "Слово жінкам" зажадала заборонити чоловікам брати участь в жіночих змаганнях, ким би вони себе не вважали. З аналогічними вимогами на адресу Хаббард виступили і британські феміністки, але МОК проблеми не вирішив - або не захотів.

І Хаббард далеко не поодинокий приклад. Як повідомляє журнал Wired, студентка-трансгендер Сесе Телфер (CeCé Telfer) нещодавно виграла забіг на дистанції 400 метрів у другому дивізіоні Національної університетської спортивної асоціації. А минулого місяця перемогу команді "Монтана грізліс" на місцевих змаганнях принесла трансгендер Джун Іствуд (June Eastwood).

Трансгендерні атлетки успішно виступають і на рівні середньої школи, неминуче випереджаючи суперниць. Так, Террі Міллер (Terry Miller) нещодавно перемогла на дистанції 200 метрів на чемпіонаті штату Коннектикут. Міллер і її товарка-трансгендер Крістіана Холкомб (Christiana Holcomb) в Коннектикуті поза конкуренцією, у них на двох тільки в цьому році цілих 15 золотих медалей.

Між тим самопроголошені жінки підбираються до олімпійського золота. За підрахунками Хелен Керрол (Helen Carroll), співавтора керівництва щодо трансгендерів для Національної університетської спортивної асоціації (NCAA), трансгендери становлять 0,3% населення США, але навіть серед атлеток тільки цієї асоціації їх цілих 200. Ця диспропорція означає, що біологічні жінки залишаться без шансів на перемогу в низці олімпійських дисциплін. І таке становище трансгендерних спортсменок у усьому світі. Про обурення феміністок традиційні ЗМІ воліли політкоректно промовчати, але Олімпіада 2020 року все розставить по своїх місцях.

За святом спорту, що відбувається раз на чотири роки, будуть спостерігати мільйони людей. Олімпійські ігри збирають більше мільярда телеглядачів по всьому світу, з них 25 мільйонів американців. З біологічними чоловіками, які вважають себе жінками, вони зіткнуться вперше, і побачать, яка незаперечна у них перевага над біологічними жінками від природи.

Оскільки головна мета феміністського руху завжди була не допустити переваги чоловіків над жінками, участь в змаганнях трансгендерів неминуче призведе до розколу в прогресивних колах. У лавах феміністок і прогресистів, які присягають на вірність найбільш політкоректним поглядам на шкоду власним інтересам, станеться розкол. Їм будуть протистояти інші феміністки, які вважають, що змагатися з чоловіками біологічні жінки не мають. І в цьому їх підтримають мільйони неупереджених американців, - вжахнувшись тому, як трансгендери віднімають медалі у справжніх спортсменок, не залишаючи їм шансів.

Суперечка зведеться до елементарних цифр. "Традиційні" феміністки запитають: "На чиєму ви боці, 51% населення землі або меншини в 0,3%, наділеної нерівними правами?". І цей розкол загрожує зруйнувати всю "передову" коаліцію. Поки що цей клубок суперечливих інтересів штучно тримається скотчем і скріпками.

Згубніше для них буде те, що ці чвари розгорнуться публічно - на тлі титанічного протистояння радикального поступовця з традиціоналістом Трампом. Ця згубна суперечка, поза сумнівом, посилить розкол між правими і лівими в американському суспільстві, і тендітна демократична коаліція розіб'ється на незліченні уламки невеликих груп з власними інтересами. Але найбільше постраждають ті, хто вважає себе особливими і наполягає на безроздільній підтримці всього прогресивного табору.

Нед Барнет

За матеріалами ІноЗМІ

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...