Збірна Росії стала першим фіналістом молодіжного чемпіонату світу з хокею

Молодіжна збірна Росії вирвала перемогу у команди Швеції і стала першим фіналістом чемпіонату світу з хокею у Чехії Портал xsport.ua

"Гойдалки" у шведсько-російському протистоянні на Ostravar-Arena завершилися поразкою "Тре Крунур" у овертаймі

На льодовому майданчику Ostravar-Arena у чеському місті Острава, де підходить до свого завершення 44-й за ліком молодіжний чемпіонат світу з хокею серед команд U20 в елітному дивізіоні – МЧС-19/20, сьогодні, 4-го січня, відбувся перший півфінал, у якому росіяни в додатковій десятихвилинці вирвали перемогу у шведів з рахунком 5:4. Другий фіналіст визначиться у матчі Канада – Фінляндія, який розпочнеться о 20:00 за київським часом. А розпочався сьогоднішній, передостанній ігровий день молодіжного світового форуму другим поєдинком між командами Казахстану і Німеччини, які у серії до двох перемог ведуть боротьбу за збереження прописки у елітному дивізіоні.

Молодіжна збірна Казахстану взяла реванш у команди Німеччини, впевнено перегравши її в другому матчі з рахунком 4:1. Дублем у переможців відзначився Станіслав Алєксандров, який до того ж і відкрив рахунок у зустрічі. Нагадаємо, два дні тому, в першій грі сильнішими були хокеїсти "Будестім" (4:0). Таким чином рахунок у серії став 1-1. Завтра, 5-го січня, команди зустрінуться на Ostravar-Arena в третьому, вирішальному матчі. Початок – о 12:00 за київським часом.

Варто зазначити, що Німеччина грає в елітному дивізіоні вперше з 2015 року, тоді як Казахстан повернувся до нього в минулому році.

Молодіжні збірні Німеччини та Казахстану ведуть відчайдушну боротьбу за збереження прописки у елітному дивізіоні Портал xsport.ua

А після цього матчу в першому півфіналі молодіжного чемпіонату світу в Чехії між собою зіграли збірні Швеції та Росії. Команди видали божевільний перший період, в якому хокеїсти "Тре Крунур" відкрили рахунок вже після другого кидка на 16-й секунді матчу. Після швидкого голу шведи не впоралися з нервами і почали багато видалятися за фоли. Окремо відзначимо матч-штраф за атаку в область голови та шиї для одного з кращих за статистикою гравців не тільки збірної Швеції, а й загалом чемпіонату Нільса Хегландера проти капітана росіян Григорія Денисенка.

У підсумку росіяни двічі реалізували більшість, а також одну шайбу провели вже в рівних складах. Шведи також скористалися більшістю, пішовши на перерву з мінімальним відставанням в рахунку – 2:3.

Друга 20-хвилинка залишилася за шведською командою – 1:0, а на старті третьої росіяни вже програвали – 3:4. Обидві шайби Швеція закинула в більшості. Гру в овертайм перевів Єгор Соколов, шикарно реалізувавши свій вихід на ворота з гострого кута.

Додаткова десятихвилинка до першої закинутої шайби у форматі "три на три" завершилась після другої в матчі шайби Івана Морозова на 64-й хвилині. Таким чином, команда Росії вийшла у фінал МЧС-19/20 року, а шведи завтра гратимуть за "бронзу".

Додамо, що другий півфінал, Канада – Фінляндія, о 20:00 можна переглянути в прямому ефірі на телеканалі XSPORT.

Росіяни святкують вихід у фінал молодіжного чемпіонату світу з хокею у Остраві championat.com