live

Вибух у клубі на Тернопільщині: Очевидці повідомили нові подробиці

ДСНС

Виявилося, що напередодні надзвичайної події газовики проводили газ до сільської ради, яка знаходиться поруч з клубом

Одна з місцевих жительок, що чула і бачила, як трапився вибух у сільському клубі, у селі Угринів, Тернопільської області, стверджує, що він був настільки потужний, що уламки даху будівлі опинилися на подвір’ї у сусідів.

Про це вона розповіла виданню Терміново.

За її словами, звук вибуху був схожий на постріли від петард, а дах клубу майже повністю знесло після події.

"Час від часу з клубу було чути постріли наче від петард. В один момент пролунав звук, схожий на вибух. Він був настільки потужний, що уламки даху клубу опинилися на подвір’ї у сусідів. Фасад клубу значно пошкоджений, даху майже нема", - каже жінка.

Вона говорить, що діти, які опинилися в епіцентрі пожежі всередині клубу, вибігали звідти з криками, а їх волосся горіло разом з одягом. На заклики сусідів лягти на землю, щоб позбавитися вогню, вони не реагували, адже були у шоковому стані.

"Діти вибігали з клубу з криками, всі горіли. Сусіди намагалися їх порятувати. Кричали їм: "Лягайте, вбивайте вогонь об землю". А в них був шок, вони бігли по центральній дорозі, їх волосся горіло, куртки плавилися", - розповідає жінка.

У той же час мати одного з потерпілих дітей навіть не впізнала свого сина після того, як приїхала на місце події.

"Мені подзвонила сусідка і сказала: "Викликай швидку і вези малого в лікарню, там у клубі вибух стався. Діти з опіками". Я побігла туди і не впізнала свого сина. Я не знаю, який ступінь опіків, до Тернополя з ним поїхав чоловік. Вони всі такі красиві і розумні хлопці, може, і мали із собою якусь петарду, але хіба б через неї такий вибух стався. Більше нічого не знаю. Чекаємо новин з лікарні", - каже Марія.

За попередньою версією, вибух міг статися через витік газу, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

При цьому стало відомо про нову обставину - напередодні надзвичайної події газовики проводили газ до сільської ради, яка знаходиться поруч з клубом.

Наразі поліцейські встановлюють інші обставини вибуху.

Нагадаємо, 3 січня у селі Угринів стався вибух у приміщенні сільського клубу, внаслідок якого виникла пожежа. Внаслідок даної події 8 дітей госпіталізовано до лікарні з опіками 1 та 2 ступеня.

Loading...