Василь Голованов: Коли міністр каже "Я дебіл", це хіба провина телебачення?

Василь Голованов, генеральний продюсер телеканалу «News One»

Посадовці самі виставляють себе на посміховисько власними вчинками, вважає Василь Голованов

Хіба міністри, які викладають свої черевики на стіл чи кажуть, що вони – дебіли, не самі роблять із себе клоунів?

Такі риторичні запитання в ефірі програми "Кожен з нас президент" на телеканалі ZIK озвучив генеральний продюсер телеканалу "NewsОne" Василь Голованов.

Під час обговорення теми щодо надто розкутої поведінки та "розпещеності" політиків і чиновників увагою ЗМІ гість програми звернув увагу на той момент, що високопосадовці самі виставляють себе на посміховисько власними вчинками: "Хіба міністри, які викладають туфлі на столі, не вони роблять із себе клоунів? Телебачення з них робить? Чи коли міністр каже: "Я дебіл", це хіба провина телебачення?".

Гість програми розповів, що йому часто адресують запитання, навіщо він запрошує у студію тих чи інших діячів, а на це, як зазначив Василь Голованов, він завжди має відповідь, що це робиться для того, щоб "дурість кожного була очевидна".

Василь Голованов також наголосив на важливості забезпечення балансу під час ефіру.

"Я завжди стараюся, щоб у студії були представники різних політичних сил, навіть полярних. Це, по-перше, запорука цікавого ефіру. У суперечці народжується істина, кажуть. Я у цьому не певен. А от цікавий ефір точно народжується", – зазначив він.

Василь Голованов також поставив риторичне запитання, чи має журналіст чи телеведучий нести відповідальність за висловлювання гостей студії.

Нагадаємо, у грудні 2019 року українські журналісти зустрілися за круглим столом з євродепутатами, головна тема – свобода слова.

Як повідомлялося, 26 вересня, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила безпрецедентне рішення – позбавила телеканал "112 Україна" цифрових ліцензій на мовлення.

Раніше, 5 вересня, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення звернутися до суду для вирішення питання з телеканалом "NewsОne" і призначити позапланову перевірку телеканалу ZIK.

Читайте також: "Свобода слова в неволі: Чому не продовжили ліцензію телеканалу "112 Україна".

 

Loading...