У США через фейки щодо початку Третьої світової війни стався збій у роботі сайту призовної служби

Іранський генерал Сулеймані Фото з відкритих джерел

Фейки почали розповсюджувати після того, як стало відомо про смерть іранського генерала Сулеймані внаслідок авіаудару США

У США перестав працювати сайт призовної служби через дезінформацію у Мережі щодо початку Третьої світової війни на фоні "участі" Америки у вбивстві іранського генерала Сулеймані.

Про це повідомляє СTV.

Так, зазначається, що через високий обсяг трафіку сайт не витримав і перестав працювати.

Люди почали масово заходити на сайт призовної служби, щоб перевірити, чи немає там повідомлення про початок Третьої світової війни, адже у Twitter з'являлися твіти з хештегом #WorldWarIII після того, як деякі американські медіа написали про те, що Трамп дав наказ вбити іранського генерала Сулеймані.

Також, як пишуть ЗМІ, іншою причиною, що призвела до паніки, стало те, що в Ірані пообіцяли відплатити США через вище згадані події.

"Через поширення дезінформації наш сайт в даний час переживає високі обсяги трафіку", - повідомила призовна служба в своєму Twitter.

"Якщо ви намагаєтесь зареєструвати або підтвердити реєстрацію, будь ласка, спробуйте зробити це пізніше сьогодні, оскільки ми працюємо над вирішенням цієї проблеми. Ми цінуємо ваше терпіння", - повідомили в службі.

Згідно із законодавством США, в разі мобілізації окремі категорії громадян будуть зобов'язані вступити в армію не дивлячись на те, що в країні з 1973 року служба проходить виключно на контрактній основі.

Нагадаємо, у четвер вночі, 2 січня, в Багдаді голова елітних сил "Кудс" та іранський генерал Касем Сулеймані загинули під час ракетного обстрілу. Згодом американські чиновники підтвердили удари по двох пов’язаних з Іраном об’єктах.

Трамп вважає, що Касем Сулеймані був відповідальний за вбивство мільйонів людей, включаючи протестувальників в Ірані.

У Британії хочуть провести засідання Таємної ради через вбивство Сулеймані.

Тим часом НАТО і Швеція призупинили навчальні місії в Іраку через напружену ситуацію.

Loading...