У Британії хочуть провести засідання Таємної ради через вбивство Сулеймані

Лідер Лейбористської партії Великобританії Джеремі Корбін. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Однією з причин також стало те, що Пентагон має намір направити ще три тисячі військовослужбовців на Близький Схід

Лідер Лейбористської партії Великої Британії Джеремі Корбін заявив про потребу скликати Таємну раду на фоні ситуації в Ірані, пов'язаної з вбивством генерала Сулеймані і можливих загроз для країни.

Про це повідомляє Sky News.

Так, відомо, що Корбін написав листа прем'єр-міністру Британії Борису Джонсону, у якому просить надати інформацію про те, чи знав щось британський уряд про авіаудар, який став причиною смерті іранського генерала Сулеймані.

Також він вимагає даних про те, чи говорила Британія з ООН "для обговорення наслідків для миру і безпеки" і які заходи були прийняті для "забезпечення безпеки громадян Великої Британії".

Лідер Лейбористів заявив про готовність брати участь у будь-якому брифінгу чи нараді, враховуючи складну ситуацію.

"З огляду на серйозний характер проблем, з якими в даний час зіткнулася наша країна і весь світ в результаті нападу США, я вітав би швидку відповідь на це прохання і готовий взяти участь в будь-якій нараді, як тільки вона буде організована", - сказав він.

Крім цього, Корбін поцікавився чи розмовляв Борис Джонсон з президентом США Дональдом Трампом.

Нагадаємо, у четвер вночі, 2 січня, в Багдаді голова елітних сил "Кудс" та іранський генерал Касем Сулеймані загинули під час ракетного обстрілу. Згодом американські чиновники підтвердили удари по двох пов’язаних з Іраном об’єктах.

У відповідь на це в Ірані пригрозили помститися США за вбивство Сулеймані.

Трамп вважає, що Касем Сулеймані був відповідальний за вбивство понад мільйонів людей, включаючи протестувальників в Ірані.

Loading...