Повінь в Індонезії: Кількість жертв зросла до 53 осіб

DW

Через негоду покинули свої будинки понад 170 тисяч осіб. Вони перебувають у притулках

Кількість загиблих внаслідок сильної повені та зсувів в Індонезії продовжує зростати. Підтверджена загибель 53 осіб. Через негоду були змушені залишити свої будинки понад 173 тисяч людей.

Про це повідомляє видання "DW".

За даними речника агентства з ліквідації наслідків катастроф Агуста Вібово, кількість загиблих зросла до 53 людей, одна людина вважається зниклою безвісти.

Зазначається, що через негоду залишити свої будинки були змушені понад 173 тисяч людей. Вони перебувають у тимчасових притулках, де відчувається нестача питної води та харчових продуктів.

В деяких районах країни не ходять потяги та відключена електрика, щоб запобігти ударам струму.

"Міністерство охорони здоров'я направило близько 11 тисяч медичних працівників та солдатів для розповсюдження ліків, засобів гігієни та харчових продуктів, намагаючись запобігти спалахам гепатиту А, лихоманки та інших хвороб", - йдеться у повідомленні.

Влада країни планує здійснювати засів хмар реагентами, щоб запобігти новим сильним опадам у районах, які постраждали від повені.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що у столиці Індонезії Джакарті за три дні повеней та зсувів, спричинених проливними дощами, загинули щонайменше 43 людини. Стихія залишила цілі райони під водою, тисячі людей стали безпритульними.Loading...