Медведчук застеріг від перетворення України на "бананову республіку" і дефолту вже у 2020 році

Голова політради партії Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

"Збереження кредитної політики веде Україну до дефолту вже у 2020 році"

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук застеріг від перетворення України на "бананову республіку" та дефолту вже у поточному році.

Як повідомили в ефірі телеканалу ZIK з посиланням на заяву політика, падіння промисловості, занепад сільського господарства та земельна реформа ведуть до економічного краху та свідчать про непрофесійну роботу уряду.

Як ідеться у заяві Віктора Медведчука, у 2019 році у промисловому виробництві країна скотилася до свого трирічного мінімуму.

"За даними Держстатистики, маємо втрати у металургії, деревообробці, машинобудуванні та навіть у легкій промисловості. Попри гарні врожаї, за оцінками аграріїв, хліб упродовж року здорожчав на 10%, а запланована земельна реформа неминуче створить нові виклики для людей", – зацитували в ефірі слова політика.

А збереження кредитної політики веде Україну до дефолту вже у 2020 році, переконаний Віктор Медведчук.

МВФ дає кредити не стільки на реформи, скільки на обслуговування зовнішнього боргу, і все це свідчить про необхідність терміново змінити керівництво усіх економічних та фінансових міністерств та відомств та невідкладно сформувати уряд національного порятунку, наголосив Віктор Медведчук.

Як повідомляли, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявляв, що позиція МВФ щодо України ніколи не змінювалася – ця організація має намір поставити під контроль економіку, фінансові потоки тощо.

Читайте також: "Віктор Медведчук: Новорічні "подарунки" уряду українському народові – газ для населення дорожчає на 29%"

Loading...