Екскерівнику Nissan вдалося втекти з Японії завдяки ексбійцю Сил спеціального призначення армії США, - ЗМІ

Карлос Гон. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Виявилося, що у 2009 році американець повернув з полону талібів в Афганістані репортера New York Times

Організувати втечу з Японії колишньому керівнику Nissan Карлосу Гону допомогли американці, серед яких один є ексбійцем Сил спецпризначення армії США, а інший працював співробітником служби безпеки в компаніях, що також пов'язані з бійцем.

Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на свої джерела.

Так, зазначається, що на борту літака, де перебував Карлос Гон, знаходилося двоє громадян США.

Як виявилося пізніше, вони пов'язані один з одним через роботу, оскільки Джордж Заєк, другий американець, працював у компаніях, пов'язаних з ексбійцем Майклом Тейлором.

За даними видання, Тейлор деякий час відбував покарання у в'язниці у справі про шахрайство з контрактами Пентагону.

За неофіційною версією, те, що вони опинилися у літаку, який прямував до Туреччини і на борту якого знаходився Карлос Гон, говорить про те, що "втечу" допомогли реалізувати саме вони.

Нагадаємо, прокуратура Токіо повторно заарештувала голову автомобільного альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi Карлоса Гона за підозрою у фінансових махінаціях. Колишнього очільника автомобільного гіганта підозрюють у нецільовому використанні коштів Nissan для особистих потреб.

В останні дні 2019 року він втік з Японії до Лівану.

За даними ліванського телеканалу MTV, під час втечі з Японії Гон використовував футляр з-під музичного інструменту, а літак, на якому ексглава автомобільної компанії покинув Токіо, полетів до Туреччини, після чого прибув до Лівану.

Loading...