Баскетболісти "Київ-Баскету" стали другими учасниками "Фіналу чотирьох" Кубка України

Баскетболісти "Київ-Баскету" вийшли у "Фінал чотирьох" Кубка України, обігравши у гостях "Миколаїв" Федерація баскетболу України

Столичні "вовки" змогли відігратися у Миколаєві в матчі у відповідь з тамтешніми "корабелами" після домашньої поразки з здавалося б безнадійних "-16"

Баскетбольний клуб "Київ-Баскет" відігрався в Миколаєві з "-16" та став другим учасником "Фіналу чотирьох" Кубка України серед чоловічих команд сезону-2019/2020. Підопічні Айнарса Багатскіса впевнено перемогли МБК "Миколаїв" (98:78) в матчі-відповіді 1/4 фіналу Кубка України. Кияни відіграли 16-очкову поразку в першій грі і вийшли у "Фінал чотирьох", повідомляє офіційний сайт Федерації баскетболу України.

У Миколаєві в першому матчі 2020 року місцеві корабели приймали Київ-Баскет в рамках другого матчу 1/4 фіналу Кубка України. Перша гра в столиці завершилась за 16 очок переваги саме господарів сьогоднішньої гри.

Старт матчу залишився за гостями, які вже на 3-й хвилині другої чверті мали "прохідні" 18 очок переваги. За 15 хвилин матчу Миколаїв припустився 11 втрат та зробив лише 1 результативну передачу. Гості, в свою чергу, дуже агресивно зіграли у захисті, та провели хороший відрізок у нападі, за рахунок чого і отримали необхідну різницю. Бажання та зарядженість столичного клубу затисли суперника у психологічний кут.

Але корабели зуміли додати і навіть скоротити відставання у матчі до 6 очок по ходу другої чверті. Господарі провели хороший відрізок у захисті, побігли у швидкі відриви, а Петерсон дуже вчасно згадав про своє вміння вирішувати епізоди за рахунок індивідуальної роботи у нападі. Цей сплеск активності від господарів дозволив їм мінімально виграли другу чверть, однак на велику перерву команди пішли за 11 очок переваги киян.

У третій чверті Київ-Баскет продовжив працювати на своєму рівні у нападі, а ось Миколаїв, дозволивши супернику набрати 29 очок за 10 хвилин, відповів 18-ма. У заключній десятихвилинці господарі знову вирівняли гру, але дістати гостей вже так і не зуміли.

Пропустивши ривки суперника у першій та третій чвертях, Миколаїв, протягом усього матчу намагався наздогнати киян і врятувати для себе місце у Фіналі чотирьох, однак у другій грі перевага столичного клубу виявилась занадто переконливою. Команда Айнарса Багатскіса зіграла набагато командніше у нападі, про що свідчать 24 результативні передачі проти 8 у Миколаєва, та краще атакували з гри. Миколаїв, як завжди, продемонстрував неймовірний характер і боровся до останнього, зберігаючи шанси на порятунок навіть на останній хвилині, однак втрачено було дуже багато. Підвела господарів і реалізація штрафних – корабели закинули лише 13 з 29 кидків з лінії.

Петерсон, як завжди зіграв результативно, однак Київ-Баскет, дозволивши американцю набрати 33 бали, змусив його виконати 17 невлучних кидків з гри (7/17 двоочкових, 4/11 триочкових). Також варто відзначити самовіддану гру Зотова та Приймака.

У киян черговий відмінний матч у нападі в цьому сезоні провів Максим Пустозвонов. Капітан киян реалізував 6 з 9 триочкових та набрав 22 очки (РЕ 27). Ефективно, вийшовши з лави, зіграв Петров, у якого 16 + 8 підбирань (РЕ 24), трьох передач до тріп-даблу не вистачило Близнюку – 15 очок, 10 підбирань, 7 передач (РЕ 30).

"Київ-Баскет" переміг з рахунком 98:78 та став другим учасником "Фіналу чотирьох" Кубка України поточного розіграшу. Раніше у вирішальний раунд турніру вийшов БК "Одеса".

33 очки американця Петерсона не допомогли "корабелам" пробитися у "Фінал чотирьох" Кубка України з баскетболу Федерація баскетболу України

Баскетбол. Чоловіки. Кубок України-20119/2020. 1/4 фіналу. Матч-відповідь

МБК "Миколаїв" – БК "Київ-Баскет" – 78:98 (16:28, 26:25, 18:29, 18:16)

4 січня. Початок – 16:00. Миколаїв. Спорткомплекс "Надія".

МБК "МИКОЛАЇВ": Зотов 14 очок  + 9 підбирань + 3 перехоплення – 4 втрати, Петерсон 33 очки + 6 підбирань – 5 втрат, Луценко 10 очок + 4 підбирання – 4 втрати, Давидюк, Брістол 7 очок + 5 підбирань – старт; Юрченко, Приймак 11 + 6 підбирань, Адедран 2, Хохоник 1

"КИЇВ-БАСКЕТ": Шеферд 18 очок + 4 передачі, Близнюк 15 очок + 10 підбирань + 7 передач + 3 перехоплення, Пустозвонов 22 очки + 7 підбирань, Хілл 7 очок, Коренюк 5 очок – старт; Классен 3 очки + 6 передач, Кондраков, Крутоус, Павлов 12 очок + 5 підбирань, Петров 16 очок + 7 підбирань + 3 перехоплення + 3 блок-шота

Перший матч – 104:88