live

Вивів із вогню: На Житомирщині школяр врятував пенсіонерку

ДСНС

Хлопець допоміг жінці вибратися з палаючого будинку

У селі Дружбівка Коростенського району, що на Житомирщині, 13-річний підліток вивів пенсіонерку з її палаючого будинку, після чого викликав рятувальників. Про це повідомляє пресслужба ДСНС Житомирської області.

"Про факт героїчного вчинку рятувальникам стало відомо сьогодні. Як з’ясувалося, 30 грудня близько 2-ї години дня 13-річний Віктор Ващенко, мешканець села Дружбівка Коростенського району, йшов по вулиці і побачив дим з вікна приватного будинку", - пояснили в пресцентрі.

Як зазначається, юнак, помітивши пожежу, підбіг до задимленої будівлі, де проживала 88-річна пенсіонерка. Хлопець знав, що жінка майже не пересувається самостійно. Тому, зачерпнувши відро води з криниці, підліток забіг до приміщення.

"Вітя вилив його у "сінях" і почав шукати господиню. Бабуся сиділа на ліжку в одній із кімнат. Хлопчина вивів її на вулицю та побіг повідомити про пожежу сусідам та онукові, що проживає в кінці вулиці", - додали у пресслужбі.

Також, окрім пенсіонерки, в будинку на той момент перебував її 40-річний онук, який спав в дальній кімнаті.  Громадяни розбудили чоловіка та вивели з палаючого будинку.

За попередньою інформацією, унаслідок пожежі ніхто не постраждав. Попри це, доступ кисню сприяв швидкому розповсюдженню вогню  дерев’яним будинком, і на момент прибуття вогнеборців полум’я повністю охопило оселю із середини та половину даху. Пожежу о 14:49 було локалізовано, а о 19:03 вогонь повністю погасили.

До слова, 3 січня Віктора, який врятував бабусю, нагородять правами начальника Управління ДСНС Житомирщині. Окрім цього, юнак був поданий на участь у Всеукраїнській акції "Герой-рятувальник року".

Нагадаємо, у четвер, 2 січня, у Запорізькій області померли двоє дітей від отруєння продуктами горіння внаслідок пожежі в квартирі.Loading...
Loading...
Loading...