Відбувається небезпечна річ – узурпація влади в одних руках, – Мороз

голова Верховної Ради України 1994-1998 та 2006-2007 рр. Олександр Мороз Скріншот ZIK

"Нав'язується, щоб нинішній президент, перепрошую, був "козлом відпущення" за всі питання, які відбуваються в суспільстві"

Наближені до влади особи хочуть використати основний закон держави на свою користь і тому блокують будь-які конструктивні зміни до Конституції. До того ж, є намагання узурпувати всю повноту влади в одних руках.

Про це в ефірі програми "Кожен з нас президент" на телеканалі ZIK заявив голова Верховної Ради України 1994-1998 та 2006-2007 рр. Олександр Мороз.

Ексголова Верховної Ради вважає, що через всі ті дії, які відбувалися з Конституцією України, зараз вона потребує суттєвих змін. Він розповів, що був одним із авторів таких змін, однак вони не потрібні владі.

"Я був у складі цієї робочої групи, ми підготували текст, про нього і Кравчук висловлювався позитивно, як голова Конституційної асамблеї і інші спеціалісти, і Венеціанська комісія. І шість років тому опублікували цей документ з тими змінами, які відповідають вимогам і "майданів", і потребам суспільства. Його ніби не помічають. Не помічають при всій недолугості, яка виникає сьогодні в правовому відношенні, пов'язана з тим, що кожен хоче використати, найперше будучи наближеним до влади, основний закон на свою користь", – зазначив Мороз.

За його словами, зараз в Україні відбувається небезпечна річ – узурпація влади в одних руках.

"При чому в нинішній час, я бачу, що це нав'язується ніби, щоб нинішній президент, перепрошую, був "козлом відпущення" за всі питання, які відбуваються в суспільстві, щоб він за це відповідав. Приклад, організація ДБР і інших структур, які невідомо чим мають займатися, недолуга реформа судової системи, так звана децентралізація, якої не відбувається", – наголосив гість програми.

Нагадаємо, що "Опозиційна платформа - За життя" щодо 100 днів президентства Зеленського заявила, що судячи з останніх дій і заяв президента Зеленського, нинішня влада стала на шлях диктатури і авторитаризму.

Loading...