Вбивство генерала Сулеймані: Нью-Йорк посилює заходи безпеки

Фото: twitter.com

Мер Нью-Йорка також розкритикував дії адміністрації президента США

Міський голова Нью-Йорку Білл де Блазіо обговорив із керівниками силових структур посилення заходів безпеки у місті після загибелі внаслідок ракетного удару США іранського генерала Касема Сулеймані. Про це він написав у своєму мікроблозі у Twitter.

"Поговорили... про негайні кроки, яких міська влада вживатиме для захисту ключових локацій Нью-Йорку від будь-якої спроби Ірану чи його терористичних організацій-союзників помститися Америці. Нам ще довго доведеться бути пильними", - зазначив Блазіо. 

В іншому дописі мер Нью-Йорка розкритикував дії адміністрації президента.

"Хвилююсь за наше місто та нашу країну. Уряд США без схвалення Конгресу, по суті, оголосив сьогодні війну Ірану. У американського народу в цьому випадку не було права голосу, попри те, що він знову й знову голосує за припинення нескінченних воєн та повернення військових додому. Цього ще довго доведеться чекати", - наголосив міський голова.

Нагадаємо, у четвер вночі, 2 січня, в Багдаді голова елітних сил "Кудс" та іранський генерал Касем Сулеймані загинули під час ракетного обстрілу. Згодом американські чиновники підтвердили удари по двох пов'язаних з Іраном об'єктах.

У свою чергу, у Міністерстві закордонних справ України застерегли, що будь-які акти помсти можуть стати загрозою для стабільності на Близькому Сході та глобальної безпеки. 

Loading...