ВАКС обрав запобіжний захід Арбузову

Сергій Арбузов. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

Суд призначив для нього тримання під вартою

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду (ВАКС) розглянув клопотання детектива Національного антикорупційного бюро та обрав запобіжний захід Сергію Арбузову – колишньому першому віцепрем’єр-міністру України уряду Миколи Азарова у вигляді тримання під вартою.

Про це повідомляє пресслужба ВАКСу.

Разом з тим, враховуючи, що підозрюваного оголошено у міжнародний розшук, слідчий суддя обрав вказаний запобіжний захід відповідно до вимог ч. 6 ст. 193 КПК України.

Згідно з цієї статтею, після затримання підозрюваного і не пізніш як через сорок вісім годин з часу його доставки до місця кримінального провадження слідчий суддя за участю підозрюваного розглядає питання про застосування обраного запобіжного заходу – тримання під вартою або його зміну на більш м’який запобіжний захід.

Повідомляється, що ексчиновник підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Раніше повідомлялося, що Вищий антикорупційний суд (ВАКС) призначив підготовче судове засідання за обвинуваченням двох осіб у так званій "газовій справі" колишнього народного депутата Олександра Онищенка.

Loading...