В Іспанії тимчасово призупинили дію покарання "Райо Вальєкано" за інцидент із Романом Зозулею

Реакція Романа Зозулі на поведінку фанатів "Райо Вальєкано" Футбол 1/2

Через недотримання норм регламенту при винесенні покарання, іспанські футбольні чиновники призупинили дію санкцій

Апеляційний комітет Іспанської федерації футболу (RFEF) тимчасово призупинив дію санкцій, які були накладені на клуб Сегунди "Райо Вальєкано" за цькування українського форварда "Альбасете" Романа Зозулі, повідомляє ua-football.com.

Клуб отримав штраф в розмірі 18 тисяч євро. Також "Райо Вальєкано" зобов'язаний закрити частину трибун на два найближчі домашні матчі.

Втім, RFEF встановив, що у "Райо Вальєкано" не було достатньо часу для подачі апеляції, що передбачено регламентом, так як наступний домашній матч команда проведе вже у неділю, 5-го січня.

Таким чином, штрафні санкції не будуть поширюватися на найближчий матч "Райо Вальєкано" з "Жироною", ну а клуб може в установленому порядку подати апеляцію, якщо вважатиме за потрібне.

Нагадаємо, що під час матчу з "Альбасете" вболівальники "Райо Вальєкано" звинувачували Романа Зозуля в нацизмі, тим самим зірвавши матч Сегунди між командами, так як гравці "Альбасете" відмовилися виходити на другий тайм.

27-го грудня мадридський клуб був покараний штрафом у розмірі 18 тисяч євро, а також проведенням двох домашніх матчів при частково закритих трибунах.

 

 

Loading...